تاریخ امروز:۲۳ فروردین ۱۴۰۰

طرح استراتژی ملی غذا در انگلستان اجرا خواهد شد

هیچ بخشی از اقتصاد ، مهمتر از غذا نیست . غذا حس در کنار هم بودن ، اجتماع و ملت را شکل داده و برای لذت بردن از زندگی ، عنصری غیرقابل کتمان است .

به گزارش وت نیوز ، همه گیری بیماری COVID-19 سیستم های تولید و توزیع مواد غذایی را در سرتاسر جهان تحت فشاری جدی قرار داده است . این در حالی است که انگلستان به دلیل خروج از اتحادیه اروپا ، پیش از این تحت فشار بود و از این جهت ، فشاری مضاعف را تحمل میکند . از اینرو این کشور در تلاش است تا طرحی را تحت عنوان استراتژی ملی غذا اجرا نماید .

در قالب این طرح ، تیم اجرایی ، با افراد مختلفی از سراسر زنجیره غذایی صحبت خواهند کرد و نظرات متخصصین را از سرتاسر جهان جمع آوری خواهند کرد . از کشاورزان در مزارع تا سرآشپزها در آشپزخانه ها .

این بررسی ها بر اساس شواهد و تحلیل های دقیقی صورت خواهند پذیرفت و در این مسیر از نظرات شهروندان این کشور نیز بهره برداری خواهد شد .

به نظر میرسد تا گزارشات به دست آمده در قالب این طرح ، به کارشناسان کمک خواهد کرد تا شکاف های پدید آمده در طول این تغییرات را شناسایی کرده و به افراد آسیب دیده یاری رسانی شود و از سوی دیگر ، این کشور را برای اجرای روند برگزیت و حفظ کیفیت مواد غذایی تولیدی و عرضه شده به شهروندان انگلیسی بیش از پیش آماده سازد .

برخی بر این باورند که رخداد و شیوع بیماری COVID-19 ، بزرگترین آزمایش برای سیستمهای تولید و توزیع مواد غذایی در بریتانیا ، پس از جنگ جهانی دوم است .

فرآورده های خام دامی-تیم های دامپزشکی و دیگر هیچ!

بر اساس ارزیابی های صورت پذیرفته ، سیستم های صنایع غذایی عامل ایجاد شغل برای یک هفتم انگلیسی هاست .

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code