تاریخ امروز:۱۶ اسفند ۱۳۹۹

لابرادور رتریورز ، محبوبترین سگ‌ در ایالات متحده است

لابرادور رتریورز ، محبوبترین سگ‌ در ایالات متحده است

لابرادور رتریورز برای بیست و نهمین سال پیاپی ، به عنوان محبوب ترین نژاد سگ در میان آمریکایی ها معرفی شد .

به گزارش وت نیوز ، طی هفته اخیر ، American Kennel Club فهرست رجیستری خود را برای سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر ساخت . فهرستی که مشتمل بر رکوردهای مرتبط با محبوبیت انواع نژادها در این کشور نیز میباشد .

بر اساس فهرست منتشر شده توسط AKC ، این نژاد که برای نخستین بار در دهه ۱۹۷۰ در صدر این فهرست قرار گرفت ، هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است .

این نهاد ، تنوع پذیری ، خلق و خوی پایدار ، دوستی ، قابلیت آموزش و تحرک بالا را تنها برخی از خصوصیات خاص این نژاد میداند که سبب پرطرفداری آن شده است .

این در حالی است که محبوبیت لابرادور ها در تمامی شهرهای این کشور یکتا زن بوده است چرا که بر اساس اعلام AKC ، بولداگ های فرانسوی که طی سه سال گذشته در جایگاه چهارم قرار داشتند به عنوان محبوب ترین نژاد در مناطقی چون لس آنجلس ، میامی ، یورک سیتی ، فیلادلفیا ، سان فرانسیسکو ، وست پالم بیچ و فلوریدا معرفی شدند .

در فهرست اخیر این نهاد ، پس از لابرادور رتریورز ، نژاد های ژرمن شپرد ، گلدن رتریورز ، بولداگ فرانسوی و بولداگ ها قرار گرفته اند .

در رتبه بندی اخیر همچنین ،Pembroke Welsh Corgiپس از سالها و بعد از Yorkshire Terrier در جمع ده نژاد برتر قرار گرفت .

در نهایت ، در این فهرست ، کمترین محبوبیت در رتبه ۱۹۳ ، به نژاد فاکس هاوند انگلیسی رسید .

تولد نخستین سگ با شش پا در ایالات متحده

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code