تاریخ امروز:۱۶ اسفند ۱۳۹۹

شیوع بیماری کرونا چه تاثیری را بر نگهداری حیوانات خانگی توسط مردم بریتانیا گذاشت

تحقیقات جدید صورت پذیرفته توسط محققین انگلستانی حاکی از آن دارد که نیمی از صاحبان بزرگسال حیوانات خانگی در این کشور از تنها گذاشتن حیوانات در منازل به منظور مراجعه به محل کار خود اضطراب دارند .

به گزارش وت نیوز ، این در حالی است که دولت بریتانیا با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ از بسیاری از کارمندان خواست تا با توجه به شغل خود و در صورت امکان ، از منازل کار خود را ادامه دهند و تنها افرادی با مشاغل حساس ملزم به حضور در محل کار خود شدند .

اما اکنون و پس از برداشته شدن بسیاری از محدودیت ها در این کشور ، بسیاری از کارمندان بار دیگر بایستی به محل کار خود بازگردند . موضوعی که بر اساس مطالعه صورت گرفته توسط سازمان های بیمه ایی این کشور نگرانی های بسیاری را در صاحبان حیوانات خانگی پدید آورده است چرا که این افراد مجبورند تا پس از ماهها همنشینی با حیوانات خود ، آنها را در محل زندگی تنها بگذارند .

این در حالی است که برآوردهای صورت پذیرفته توسط محققین این کشور حاکی از آن دارد که رفتارهای انسان دوستانه نسبت به حیوانات خانگی در طی دوره قرنطینه ماحصل از شیوع بیماری کرونا در این کشور افزایش یافته است و از سویی خرید مایحتاج مورد نیاز حیوانات خانگی در این کشور نیز افزایش چشمگیری را نشان می دهد .

اندرو نویت ، از تولیدکنندگان محصولات حیوانات خانگی در این کشور گفت : در طی روز های قرنطینه صاحبان ، مدت زمان بیشتری را با حیوانات خانگی خود گذرانده اند و جای تعجب نیست که بسیاری از آنها ، نگران تاثیرات بازگشت به دفتر کار بر روی این حیوانات هستند .

فرصت های جدید برای تولید لبنیات گیاهی تا سال 2024 میلادی

در نهایت ، نتایج بررسی‌های صورت پذیرفته حاکی از آن دارد که شیوع بیماری کرونا ، سبب افزایش پذیرش حیوانات خانگی توسط بریتانیا شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code