تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

درباره ما

وت نیوز یک بنگاه مستقل خبری است و هزینه های مرتبط با این تشکیلات ، به صورت خصوصی پرداخت میشود .

این شبکه ، خود را ملزم می داند تا با خبرنگاری حرفه‌ای ، بی‌طرفانه و مبتنی بر واقعیات به مخاطبانش خدمات‌ رسانی کند . وت نیوز ، خود را سازمانی رسانه ایی می داند که در تلاش است تا اخبار و اطلاعات مرتبط با دامپزشکی را به صورت بی طرف در اختیار مخاطبان فارسی زبان خود در سرتاسر دنیا ، به ویژه ایران ، قرار دهد .

پوشش پیوسته اختصاصی اخبار در کنار ارائه گزارشات مستند و متنوع ، وت نیوز را میتواند به انتخاب اصلی طیف وسیعی از مخاطبان تخصصی این بخش مبدل نماید .

وت نیوز با در اختیار داشتن روزآمدترین امکانات تهیه و تولید و عدم وابستگی به هیچ سازمان ، نهاد یا تشکلی ، بیشترین ظرفیت و سرعت در راه مبدل شدن به مطمئن‌ترین و پرمخاطب‌ترین رسانه دامپزشکی فارسی زبان را دارد.

در وت نیوز ما از امکانات منحصر به فرد گردآوری خبر در سرتاسر جهان که برای ما فراهم شده بهره می بریم . از جمله این امکانات دسترسی به گزارش های خبرنگاران در شهرهای مختلف دنیا و همچنین ، تحلیل گزارش های شاهدان عینی است .

وت نیوز در تلاش است تا نظرهای گوناگون از تمامی طیف‌های فعال در عرصه های مرتبط با دامپزشکی را از داخل و خارج ایران به استحضار شما برساند . لازم به ذکر است که راهبردها و دستورالعمل‌های نگارش و ویراست اخبار وت نیوز ، منشوری شفاف است که میتواند از اینجا مورد مطالعه قرار گیرد .