تاریخ امروز:۱۰ آذر ۱۴۰۰

دلایل ارسال کارت پستال به مشتریان کلینیک دامپزشکی!

اولین کارت پستال جهان در سال ۱۸۴۰ ارسال شد و از آن زمان کارت پستال به یک کانال ارتباطی اصلی تبدیل شده است که به عنوان محبوب ترین و قابل اعتمادترین در بین تمام رسانه های ارتباطی باقی ماند.

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز” ، امروزه ما در وسط دنیایی ایستاده ایم که در آن راه های متعددی برای ارتباط با مردم وجود دارد که سریع تر هستند و این نسبتاً منطقی است که هر کسی فکر کند که کارت پستال در عصر اینترنت و تلفن های هوشمند کمی قدیمی است. آیا شما نیز به همین روش فکر می کنید؟

در این مقاله ما ۷ دلیل را به اشتراک می گذاریم که چرا یک کلینیک دامپزشکی باید برای مشتریان کارت پستال بفرستد تا ضمن تضمین کسب و کار خوب، یک رابطه طولانی مدت با مراجعینشان داشته باشند.

۱- مشترانتان به کارت پستال اهمیت می دهند‌ :

مردم هر روز ایمیل ها و پیامک های زیادی دریافت می کنند، اما آنها را نمی خوانند. حتی اگر بخوانند، اغلب آنها را نادیده می گیرند.

زیرا تعداد آنها بسیار زیاد است. اما آیا آنها روزانه کارت پستال های زیادی دریافت می کنند؟ احتمالا نه. به همین دلیل است که آنها هنگام خواندن یک کارت پستال تمام توجه خود را نشان می دهند.

۲- بهترین نرخ پاسخ را دارد:

نرخ پاسخ مستقیم از طریق پست الکترونیکی برای مشتریان ۹ درصد و برای مشتریان احتمالی ۵ درصد بهترین است. ارسال کارت پستال به مشتریان دارای بالاترین نرخ پاسخی است که تابحال گزارش شده است.

۳- بهترین راه برای ارسال یادآوری ها :

آیا مشتریان شما زمان واکسیناسیون و معاینات معمول را فراموش می کنند ؟ خب، ممکن است به این دلیل باشد که ایمیل ها و یا پیامک های یادآوری شما را از دست داده اند.

مصرف خودسرانه ی آیورمکتین حیوانی جهت جلوگیری و درمان کرونا!

اگر تعداد زیادی از مشتریان برای این قرار ملاقات ها حاضر نشوند، می تواند تأثیر زیادی بر تجارت شما داشته باشد. ارسال این یادآورها از طریق کارت پستال قطعاً این مشکل را حل می کند زیرا مردم کارت پستال ها را جدی تر می گیرند.

۴- فرصت نام تجاری:

کارت پستال های شما می تواند کمک زیادی به ایجاد تصویر معتبر از برند کلینیک دامپزشکی شما در ذهن مشتریان و مشتریان احتمالی شما کند. کارت پستال اعتماد و اعتباری را ایجاد می کند که ایمیل ها و پیامک های بازاریابی نمی توانند ایجاد کنند.

۵- به راحتی قابل بازخرید است:

می توانید کدهای مخصوص را برای پیشنهادات و تخفیف های ویژه از طریق کارت پستال ارسال کنید. مراجعین برای استفاده از این پیشنهاد، تنها کاری که باید انجام دهند این است که هنگام مراجعه به کلینیک شما کارت پستال همراه خود داشته باشند.

۶- مقرون به صرفه:

چاپ کارت پستال ارزان است. بنابراین حتی کوچک‌ترین کلینیک‌ها نیز می‌توانند برای مشتریان خود کارت پستال بفرستند بدون اینکه هزینه زیادی بپردازند.

۷- جذاب بودن کارت پستال :

یک کارت پستال چاپ شده جذابیت بصری به بیننده می دهد. افزودن حس شخصی‌سازی می‌تواند از نظر تأثیرگذاری در زمینه ی بازاریابی بسیار مفید باشد

 

www.vetport.com

 

روش های موثر برای دیجیتال مارکتینگ کلینیک دامپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code