تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

چشم انداز سیستم تله هلث در حرفه ی دامپزشکی

انجمن مراقبت مجازی دامپزشکی می خواهد برای دامپزشکی کاری را انجام دهد که انجمن پزشکی از راه دور آمریکا ۲۷ ساله در پزشکی انسانی انجام داده است. امروزه نحوه تفکر جهان در مورد نوع ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی تغییر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز” ، سازمان دامپزشکی قصد دارد مراقبت مجازی – اصطلاحی که شامل پزشکی از راه دور، تله‌تریاژ و هر چیز دیگری که متخصصان دامپزشکی انجام می‌دهند یا ممکن است از راه دور انجام دهند – به اندازه یک ویزیت سلامتی در کلینیک رایج باشد.

مارک کوشینگ، یکی از اعضای موسس انجمن مراقبت مجازی دامپزشکی (VVCA) گفت: “در پنج سال آینده، اکثریت قریب به اتفاق دامپزشکان از پزشکی از راه دور و مراقبت مجازی فراتر از آنچه با گوشی هوشمند انجام می‌دهید، استفاده خواهند کرد. من فکر می کنم شما خواهید دید که ایالت ها، یک به یک، موانع انجام این اقدام را از بین می برند . این چیزی است که در پزشکی انسانی اتفاق افتاده است و دلیلی نمی بینم که در دامپزشکی هم همین مسیر طی نشود.”

دکتر کوشینگ افزود: “ما انتظار داریم با سازمان هایی مانند AAVSB (انجمن هیئت های دولتی دامپزشکی آمریکا) و شورای نوآوری دامپزشکی کار کنیم تا بتوانیم تجویز نسخه‌های دامپزشکی از راه دور را ترویج بدهیم و با این اقدام تعامل دامپزشکان با مشتریان را از طریق ابزارهای دیجیتال بسیار آسان‌تر کنیم.”
هدف اصلی انجمن مراقبت مجازی دامپزشکی (VVCA) به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها و ایجاد استانداردها و سیاست هایی برای راهنمایی دامپزشکان در زمینه مراقبت های دامپزشکی از راه دور، نحوه انجام آن به طور موثر، بهترین کار برای مصرف کنندگان و بهترین کار برای تیم های دامپزشکی است.

سوء استفاده از حیوانات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code