تاریخ امروز:۱۰ آذر ۱۴۰۰

چشم اندازی از آینده ی کلینیک های دامپزشکی(بخش دوم)

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز”، پیش بینی آینده ممکن نیست مگر اینکه ماشین سفر در زمان داشته باشیم. با این حال، ما قطعا می‌توانیم به روندهای فعلی نگاه کنیم و بگوییم محتمل‌ترین نتایجی که در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود، چیست. از این رو، در این مقاله تعدادی از روندهایی را که متخصصان دامپزشکی مدرن در ۱۰ سال آینده شاهد خواهند بود، بررسی خواهیم کرد.

 

چشم اندازی از آینده ی کلینیک های دامپزشکی

۳- مدیریت محبوبیت در رسانه های اجتماعی :

 

پلتفرم هایی مانند گوگل و فیس بوک نقش مهمی در ایجاد یا تخریب شهرت کلینیک دامپزشکی دارند. اگر مشتری تجربه بد خود را در صفحه فیس بوک شما به اشتراک گذاشته باشد، ممکن است تمام نام و شهرتی که کلینیک شما در چند سال اخیر به دست آورده است را از بین ببرد. این سناریو مربوط به زمان امروز است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. در مورد آینده چطور؟

آینده:

 

بررسی های آنلاین کلینیک شما در صفحات مجازی در مورد اینکه آیا مشتری از کلینیک بازدید می کند یا خیر ، تصمیم گیرنده خواهند بود. متخصصان دامپزشکی بیشتر نگران حفظ شهرت خود خواهند بود. متخصصان بازاریابی توسط کلینیک ها استخدام می شوند تا شهرت بد را بپوشانند. پلتفرم های بررسی، صحت نظرات را تجزیه و تحلیل می کنند و موارد جعلی را حذف می کنند.

۴- افزایش پذیرش حیوانات خانگی در کشورهای شرقی :

 

۲۰ سال پیش پذیرش حیوانات خانگی در کشورهای شرقی مانند چین، هند و ژاپن به اندازه کشورهای غربی برجسته نبود اما دیگر اینطور نیست. دلیل اصلی این امر پیری جمعیت این کشورها است که حیوانات خانگی را جایگزینی برای داشتن فرزند می دانند. جای تعجب نیست که ژاپن و چین از نظر رتبه بندی تعداد کل حیوانات خانگی در کنار ایالات متحده قرار دارند.

چشم اندازی از آینده ی کلینیک های دامپزشکی

آینده:

 

مرکز ثقل صنعت دامپزشکی ظرف ۱۰ سال آینده از غرب به شرق تغییر خواهد کرد. تعداد حیوانات خانگی در کشورهای آسیایی از مجموع قاره آمریکا، اروپا و استرالیا بیشتر خواهد شد. شرکت های دامپزشکی به کشورهای آسیایی مانند هند و چین گسترش خواهند یافت .

۵.سیستم  (PMS) دامپزشکی تصمیم گیری تجاری را هدایت می کند:

 

PMS دامپزشکی یا نرم افزار دامپزشکی ، در ۲۰ سال گذشته بسیار تکامل یافته است. PMS اکنون با ابزارهای تجزیه و تحلیل تجاری و گزارش بارگذاری شده است که به تصمیم گیرندگان در ترسیم نقشه های آینده برای یک بیمارستان دامپزشکی کمک می کند.

آینده:

 

در آینده، استفاده از این ابزارها به جریان اصلی تبدیل می‌شود و مدیریت به جزئیات اصلی کسب‌وکار نگاه می‌کند تا مسیر درستی را اتخاذ کند. به عنوان مثال، یک صاحب بیمارستان متوجه می شود که یکی از پزشکان بیمارستان او نسبت به سایر پزشکان در میان مراجعین محبوب تر می باشد لذا برای او یک نوبت مشاوره آنلاین نیز می گذارد.

یا صاحب بیمارستان متوجه می شود که دامپزشک ۶۰٪ بیشتر از سایر دامپزشکان ویزیت های مکرر انجام می دهد. مالک یک جلسه آموزشی توسط آن دامپزشک  می گذارد که به دیگران آموزش دهد چگونه رضایت مشتریان را جلب کنند. هنگامی که سایر پزشکان نیز همین تاکتیک ها را اتخاذ کنند، کلینیک درآمد بیشتری دریافت خواهد کرد.

صنعت دامپزشکی مانند گذشته در حال پیشرفت است. بنابراین، زمان آن فرا رسیده است که دامپزشکان و ذینفعان آخرین روندها را اتخاذ کنند و آینده را در آغوش بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code