تاریخ امروز:۲۸ مهر ۱۴۰۰

همه چیز درباره ی ایجاد یک تیم دامپزشکی منسجم

ایجاد یک تیم  دامپزشکی بسیار موثر می تواند همه چیز را در مورد نحوه عملکردتان در کلینیک دامپزشکی تغییر دهد و موفقیت را در کارتان تجربه کنید.

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز”، در کلینیک داشتن یک تیم موثر سبب ایجاد مزیت حداکثری و ارائه مراقبت استثنایی از بیماران می شود. سوالی که حال مطرح می شود اینست که دقیقاً چگونه این کار را انجام می دهیم؟

ایجاد مکانی برای ارتباطات گسترده، تمرین و ترویج  فرهنگ درست کلینیک داری  و ارائه ابزارهایی برای پرورش رفاه پرسنل و مراجعین ، چارچوبی را برای ساختن تیمی بزرگ در اختیار ما قرار می دهد! این مفاهیم همچنین می توانند به خلاقیت و رویکردی تازه برای کلینیک  کمک کنند.

این اثرات به کل تیم دامپزشکی گسترش پیدا می کند و به مراقبت از بیمار و تعامل با مراجعین منجر می شود. ارتباط گسترده  برای موفقیت یک کلینیک حیاتی است. شنیدن دقیق صحبت های مراجعین مستلزم این است که شنونده به طور کامل درگیر مکالمه ای باشد که  نه تنها کلمات او ، بلکه دیدگاه او را نیز درک کند.

هنگامی که در اتاق معاینه هستید ، با دقت به صحبت های مراجعین خود گوش کنید و بعد از پایان صحبت کردن شخص سوالات خود را بپرسید یا اطمینان حاصل کنید که پیام منتقل شده را درک کرده اید. سپس می توانید با یک پاسخ صادقانه و متفکرانه امور درمانی را پیگیری کنید.

برای احداث کلینیک به یک تیم قوی دامپزشکی نیاز دارید ، که با  اجازه دادن به آنها برای خلاق بودن و ارائه نظرات به آنها کمک  کنید تا احساس کنند یک عضو ارزشمند در موفقیت کلینیک  هستند .

پیاده سازی سیستم "تله هلث" متناسب با نیاز های مراجعین کلینیک دامپزشکی

 

 روانشناسی کلینیک:

روانشناسی رشد به ما می گوید که از سن ۲ سالگی، کودکان می توانند شروع به توسعه روایت هایی در مورد آنچه در جهان اطرافشان رخ می دهد، کنند . در نتیجه ما با زندگی اجتماعی و  با استفاده از ذهنیتی که از دیگران می سازیم ،  جهان اطرافمان و سایر افراد را  را درک و قضاوت می کنیم. ما به جای رفتار و پاسخ متفکرانه به آنچه فکر می کنیم در حال انجام است ، سریعا واکنش نشان می دهیم.

ادراک نقش اصلی را در نحوه نگرش ما به کار و تعامل با تیم دامپزشکی و مراجعین  دارد. مراجعین با حیوانات خانگی مورد علاقه خود به ما مراجعه می کنند و با در نظر گرفتن این نکات می توانید با  دلسوزی و همدلی با سایر اعضای تیم دامپزشکی بهترین مراقبت های سلامتی را ارائه دهید ، بدون اینکه شخصاً موضوعات را در نظر بگیرید یا عصبانی شوید ، که هر دو بر سلامت کلی ما و تیممان تأثیر می گذارند.

ایجاد فرهنگ درست در کلینیک که منجر به ارتقاء تیم شود ، به کارآیی و انگیزه تیم کمک می کند.

برای افزایش رفاه و رضایت کلی تیم خود خدماتی همچون  ارائه وعده های غذایی سالم برای تیم ، خدمات بهداشتی با قیمت پایین ، کلاسهای آگاهی بخشی و برنامه های تفریحی خارج از کلینیک را در نظر بگیرید. اجازه دهید تیم شما بدانند که نقش آنها در ایجاد موفقیت در کلینیک و ارائه بهترین خدمات  به بیماران برای مجموعه  موثر است. در نهایت این را بدانید که احساس خوشحالی و خوشبختی مسری است و مثل موج  به کل اعضای تیم شما منتقل می شود .

توسعه حرفه ایی کلینیک های دامپزشکی - چرا و چگونه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code