تاریخ امروز:۲۸ مهر ۱۴۰۰

مروری بر پرکاربردترین کلمات دامپزشکی در موتورهای جستجو

بر اساس تحقیقات تیم  vetjump ، چهارمین کلمه کلیدی رایج که در ۱ سال  گذشته در موتورهای جستجوی رایج استفاده شده است سگ است.

این تیم  برخی از واژه های جستجو شده متداول  در مورد حیوانات خانگی را به اشتراک گذاشت. موضوعات زیر و اصطلاحات مرتبط نشان دهنده اینست  که بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی  به طور فعال روی رایانه ها ، تبلت ها و تلفن های هوشمند خود در حال تحقیق در این حیطه هستند.

۱_حیوانات خانگی جدید ( سرپرستی سگ ، نجات سگ ، نژادهای سگ ، جامعه انسانی ، نژادهای مرتبط با  امداد و نجات ) :

عبارات جستجو شده  مربوط به خرید یا سرپرستی حیوانات خانگی جدید بسیار محبوب هستند. بسیار مهم است که به این بخش از مردم پاسخگو باشید زیرا اینها افرادی هستند که می توانند حیوانات خانگی جدیدی را وارد کلینیک شما کنند. در این مقطع در صنعت دامپزشکی که بسیاری از مطب ها  شاهد کاهش بیماران جدید و ملاقات های سالانه هستند ، ضروری است که بیمارستان ها راهی برای ارتباط با این گروه پیدا کنند.اندی مدیر شرکت vetjump  اینگونه بیان می کند : “اگر به شما بگویم می توانم یک  اتاق  پر از صاحبان حیوانات خانگی جدید تهیه کنم ، آیا علاقه دارید با آنها ملاقات کنید؟ البته که می خواهید. این “اتاق” به صورت آنلاین وجود دارد و کلینیک  شما می تواند با آنها ارتباط برقرار کند. فقط نیاز به برقراری ارتباط جدید دارد. “

۲_غذای سگ ( غذای طبیعی سگ ، ارسال غذای سگ ، غذای طبیعی حیوان خانگی ، فروشگاه غذای حیوانات خانگی ، فروشگاه حیوانات خانگی ) :

مسائل مربوط به غذای سگ در تجزیه و تحلیل واژه های جستجو شده رتبه بالایی دارد و نشان می دهد که ترس و اضطراب مربوط به تهیه و ارسال  غذای حیوانات خانگی در ذهن بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی برجسته است.

جستجوهای مربوط به رژیم های طبیعی و جامع حیوانات خانگی در سال گذشته افزایش یافته است و این نشان می دهد که بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی به دنبال گزینه هایی غیر از غذای صنعتی حیوانات خانگی هستند. دامپزشکان  امروزه باید انتظار داشته باشد که این سوالات در طول معاینات سالانه و مکالمات تلفنی مطرح شود.

بیماریهای سگ و گربه ( بیماریهای  کنه ، بیماریهای کنه سگ ، بیماریهای پوستی ، بیماریهای چشم گربه ، بیماریهای پوست گربه) :

بیماری های سگ و گربه (به صورت جداگانه) یکی از وسیع ترین دسته  اصطلاحات جستجو شده ی حیوانات خانگی هستند.

تنوع بین عبارات جستجوی شده سگ و گربه جالب تر  و به صورت زیر است:

_متداول ترین اصطلاحات جستجو برای بیماری های سگ شامل شرایط بالینی متداول ، مانند بیماری کنه ، دیستپر ، پاروویروس ، بیماری لایم و لپتوسپیروز است.

_عبارات جستجوی متداول مرتبط با گربه ها اغلب عبارتهای مربوط به بیماری های مشترک بین دام وانسان ، بیماری مربوط به خراش گربه و توکسوپلاسموز را شامل می شود.

بسیاری از وب سایت های کلینیک ها  محتوای مربوط به موضوعات خاص بیماری را تولید می کنند ، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که بیشتر جستجوها کلی و جامع  هستند و نه مختص یک بیماری خاص. صاحبان حیوانات خانگی معمولاً با موضوعی گسترده مثل سرفه سگ  جستجو را شروع می کنند. سپس به تدریج جستجو را در یک موضوع خاص محدود می کنند که به طور  مثال به  نارسایی احتقانی قلب میتوان اشاره کرد . وبسایت کلینیک  شما باید در تمام مراحل جستجو قابل مشاهده و دسترسی باشد.

مشخصه ی رفتاری یک رهبر توانمند برای کلینیک دامپزشکی

۴_حیوانات خانگی گم شده و پیشگیری ( حیوان خانگی از دست رفته ، سگ از دست رفته ، گربه گم شده ، میکروچیپ ، پناهگاه حیوانات):

بسته به موقعیت مکانی شما ، جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با حیوانات خانگی گم شده می تواند مجموعه ای از نام رستوران ها و مکان های خرده فروشی و… را برایتان به نمایش بگذارد که برای  صاحب حیوان خانگی نگران اصلا مناسب نیست.

در بسیاری از موارد ، صاحب حیوان خانگی باید اصطلاحات جستجوی خاص مربوط به انجمن های حامیان حیوانات  محلی و پناهگاه حیوانات را بداند تا منابع مورد نیاز خود را پیدا کند. این محیط جستجوی نا متناهی  فرصتی را برای کلینیک ها  برای ارائه خدمات به حیوانات خانگی  فراهم می کند . ایجاد محتوا و توصیه هایی برای یافتن حیوانات خانگی گم شده مختص منطقه جغرافیایی شما می تواند به منبعی بسیار ضروری و کاربردی  برای افراد جامعه محلی شما تبدیل شود.

جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با ریزتراشه ها در حیوانات خانگی ، نام تأمین کنندگان عمده میکروچیپ ها و پیدا کردن حیوانات گم شده از جمله کلمات کلیدی هستند که بسیاری از ترافیک اینترنت به ان ها تعلق دارد و کلینیسین ها با تحقیق و فعالیت در این حوزه نقش مهمی در متحد کردن صاحبان حیوانات خانگی با حیوانات خانگی از دست رفته و دوست داشتنی خود را  دارد.

بیمه حیوانات خانگی:

بیمه حیوانات خانگی یکی از مهمترین  موضوعاتی است که در دامپزشکی رشد چشمگیری داشته است .  نتایج جستجوی صفحه اول وب سایت ها ، اطلاعات مهمی  را برای ارائه دهندگان اصلی بیمه حیوانات خانگی نشان می دهد. همچنین موضوعی است که در بین صاحبان حیوانات خانگی بسیار  رواج پیدا کرده .

هنگام تحقیق در مورد توزیع جغرافیایی کلمات کلیدی مربوط به بیمه ، بیشترین فراوانی جستجوها در شمال شرقی و ساحل غربی ایالات متحده متمرکز بوده است.

در انتها نتایج تحقیق بالا اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار دامپزشکان قرار می دهد که منجر به فعالیت هدفمند ان ها در زمینه تخصصیشان می شود .

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code