تاریخ امروز:۲ مهر ۱۴۰۰

صاحبان حیوانات خانگی، ستون فقرات مراقبت های دامپزشکی!

اگرچه جامعه دامپزشکی آمریکای شمالی یاNAVC  ،عمدتاً به عنوان سازمانی شناخته می شود که توسعه مداوم حرفه ای و خدمات حمایتی در سطح جهانی را برای جامعه جهانی مراقبت های بهداشتی دامپزشکی ارائه می دهد، اغلب فراموش می شود که این جامعه، علاوه بر دامپزشکان ، شامل افراد دیگری چون مدیران کلینیک، پرستاران دامپزشکی و کارکنان پشتیبانی نیز می باشد .

صاحبان حیوانات خانگی و مشتریان، ستون فقرات مراقبت های بهداشتی دامپزشکی هستند ، اما نه مشتریان و نه متخصصان دامپزشکی تصمیمات بزرگی را در این صنعت نمی گیرند ، تصمیماتی که در برخی موارد به شدت بر حرفه دامپزشکی تأثیر می گذارد ، به همین دلیل است که NAVC یک پلت فرم جدید حمایت از حیوان خانگی را راه اندازی کرده است .

به عنوان اعضای این جامعه ، دامپزشکان تلاش میکنند تا نظرات خود را در خصوص ابتکارات قانونی و نظارتی مرتبط با سلامت حیوانات خانگی را به اشتراک بگذارند. هدف این پلتفرم جدید این است که به کل جامعه دامپزشکی صدایی واحد بدهد.

تحت چنین پلتفرمی دامپزشکان تلاش خواهند کرد تا قوانین و مقررات پیشنهادی موثر بر سلامت حیوانات را در دستور کار قرار دهند و گروهی از حامیان مردمی تحصیل کرده ، درگیر و مشتاق ایجاد کنند .

راه های افزایش مشتریان کلینیک های دامپزشکی

در این سیستم دامپزشکان بایستی از افرادی که مستقیماً تحت تأثیر مسائلی مانند دسترسی به خدمات بهداشت حیوانات ، تله هلث، مالیات بر خدمات دامپزشکی و تداوم کمبود دامپزشکی قرار می گیرند، بازخورد گرفته و بر اساس این بازخوردها تصمیمات هدف مندی بگیرند .

به عنوان مثال ، قانون بهره گیری از سگها به منظور کمک به سربازان زخمی یاPAWS  اخیراً مجدداً به کنگره ارائه شده است. در صورت تصویب ، این لایحه از وزارت امور کهنه سربازان می خواهد که به سربازان قدیمی مبتلا به PTSD  ، سگ خدماتی ارائه دهند .

با  ثبت نام در این پروژه، افراد فرصت خواهند داشت تا به روزرسانی های این لایحه را دریافت کنند و از طریق امضای عریضه ها، ارسال ایمیل به سیاستگذاران، توییت نمایندگان ، برقراری تماس تلفنی و موارد دیگر ، حمایت یا مخالفت خود را اعلام نمایند.

در نهایت، نگرانی های رای دهندگان اولویت اصلی مقامات منتخب است. به همین دلیل است که سازمان های تأثیرگذار، برنامه های حمایتی مردمی ایجاد می کنند که جوامع خود را قادر سازند که از صدای خود برای تغییر استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code