تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

ساماندهی نظرات ارسالی مشتریان کلینیک شما در رسانه های اجتماعی

اگر در یک صنعت رقابتی هستید، بررسی فعالیت آنلاین کسب و کارتان در بستر های دیجیتال نه تنها خوب است، بلکه یک الزام است. اولین کاری که امروزه هر کسی قبل از خرید چیزی انجام می دهد،اینست که همه اطلاعات مربوط به آن را به سادگی در گوگل جستجو می کند.

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز”، وقتی مردم چیزی را در گوگل جستجو می‌کنند، هرگز از بررسی نظرات غافل نمی‌شوند. از هر پنج مشتری، چهار نفر قبل از تصمیم‌گیری در مورد خدماتی که می‌خواهند انتخاب کنند، نظرات آنلاین را می‌خوانند. بیش از ۶۰٪ از مردم نسبت به Yelp یا هر سایت مربوط به بررسی محصولات به سمت بررسی های Google گرایش دارند.

اکنون قبل از درک اینکه چگونه می‌توانید تعداد بیشتری از این بررسی‌ها را در بستر دیجیتال برای کلینیک دامپزشکی خود ایجاد کنید، اجازه دهید بررسی کنیم که چرا این اقدامات در صفحات مجازی بسیار مهم هستند یا چگونه می‌توانند در رونق کسب‌وکار شما تفاوت ایجاد کنند.

 

نظرات مثبت :

 

۷۵% از نظرات ارسال شده در وب سایت های بررسی مانند Yelp، Google my business و غیره مثبت هستند.

۷۲% از افراد موافق هستند که نظرات آنها را متقاعد می کند تا یک سرویس یا محصول خاص را انتخاب کنند.

پس از جستجو، رتبه بندی ها و بررسی ها دومین اقدام مهم برای سایتتان هستند.

 

نظرات منفی :

 

۹۰ درصد از مشتریان ناراضی ترجیح نمی دهند دوباره به همان ارائه دهنده خدمات مراجعه کنند.

۸۶٫۵ درصد از مردم می گویند که حرف و توصیه خانواده، دوستان یا آشنایان خود را به بررسی آنلاین ترجیح می دهند.

توانایی ذاتی سگ در درک حرکات و دستورات انسان!

 

ساده است، مشتریانی که شما را دوست دارند و از خدمات شما راضی هستند، بهتر از شما می توانند برای شما بازاریابی کنند. دریافت نظرات آنلاین از مشتریان خوشحال خود یک راه عالی برای بازاریابی کلینیک دامپزشکی شما در صفحات مجازی است.

این اتفاقات باید باعث شود که بدانید دقیقاً چه کاری می توانید انجام دهید تا بیشتر از این بررسی های آنلاین برای مطب دامپزشکی خود دریافت کنید.

 

خودتان را گوگل کنید :

 

خیلی وقت‌ها ممکن است فکر کنید که تمرکز روی وب‌سایت‌های بررسی مهم‌ترین اقدام است، اما حقیقت را بگوییم از هر ۵ نفر فقط ۲ نفر به چنین وب‌سایت هایی می‌روند و به دنبال بررسی می‌گردند علاوه بر این ، همه مردم از چنین وب سایت هایی آگاه نیستند و در این حیطه اساسی ترین کاری که هر کسی انجام می دهد GOOGLE است.

مراجعین شما نام کلینیک شما را تایپ می کنند و سپس آن را بررسی می کنند، بنابراین مطمئن شوید که رتبه‌بندی‌های گوگل و نظراتی که مردم درباره کلینیک شما در گوگل ارائه می‌دهند را بررسی کنید.

 

نظرات مردم را بپرسید :

 

از پرسیدن از مردم ابایی نداشته باشید زیرا شما خدمات خود را به شخصی ارائه کرده اید، بنابراین وظیفه شماست که از آنها بپرسید که آیا از آن خدمات شما راضی هستند یا خیر ، در واقع ارتباطات از نوع ارتباط انسانی،  کلید موفقیت شخصی و حرفه ای است.

برقراری ارتباط با مشتریان و درخواست از آنها برای ارائه نظرات برای شما کاری است که باید همیشه انجام دهید ، می توانید با خوشرویی از آنها بخواهید که نظرات و رتبه بندی های آنلاین را برای شما ارسال کنند. اگر خدمات شما را دوست داشتند، با خوشحالی و رضایت این کار را انجام خواهند داد.

حیوانات همراه در منطقه های جغرافیایی مختلف به احتیاجات غذایی متفاوتی نیاز دارند!

 

به آنها پاداش دهید :

 

امروزه، هیچ کس حاضر نیست هیچ کاری را به صورت رایگان انجام دهد. یک راه خوب برای  پاسخ به افرادی که ارائه نظرات و رتبه بندی های آنلاین را انجام می دهند این است که هر بار که نظری را به صورت آنلاین ارسال می کنند ، به آنها کوپن های تخفیف بدهید.

همچنین می‌توانید به حیوانات خانگیشان مقداری خوراکی یا اسباب‌بازی‌های حیوان خانگی را به عنوان پاداشی برای نوشتن نظر صاحبشان بدهید و هرگز فراموش نکنید که از آنان بابت کارشان تشکر کنید. مشتریان شما موظف به نظر دادن به شما نیستند، بنابراین مطمئن شوید که مودب باشید و از آنها برای وقت و کلمات ارزشمندشان تشکر کنید.

 

ارائه خدمات عالی :

 

اگر مشتریان واقعاً خدمات ارائه شده را دوست داشته باشند، تمایل بیشتری به نوشتن نظرات خواهند داشت.

شما ممکن است از آنها بخواهید که نظرات خود را ارائه دهند، اما اگر از خدمات شما راضی نباشند، ممکن است آنها واقعاً نظراتشان را پست نکنند. بنابراین، اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید خدمات درجه یک ارائه می دهید.

مشتریان خود را مدیریت کنید. آنها را مجبور نکنید ساعت های طولانی در محل انتظار بنشینند. همیشه با آنها مودب باشید و مطمئن شوید که به درستی با آنها احوالپرسی می کنید. اطمینان حاصل کنید که همیشه از آنها در مورد تجربه خود با شما سوال می کنید و همچنین بعداً از طریق تماس و ایمیل با آنها ارتباط برقرار کنید.

 

پاسخ دادن :

 

شما باید فعالیت مجازیتان را به طور منظم بررسی کنید و به هر نظر منفی که با آن برخورد می کنید پاسخ دهید، مطمئن شوید که مشتری چه چیزی را دوست ندارد و پیگیری های لازمه را در آن موضوع انجام دهید . تعامل با مشتریان شما ضروری است و نباید فقط به کلینیک محدود شود.

راهکارهایی جهت ایجاد انگیزه در تیم بیمارستان دامپزشکی(بخش دوم)

پاسخ به سؤالات آنها، تشکر از آنها برای سخنان سخاوتمندانه آنها، پاسخ مودبانه به نظرات منفی چیزی است که به شما کمک می کند تا با مشتریان خود به صورت مجازی ارتباط برقرار کنید.

این همچنین به مشتریان احتمالی شما در آینده اجازه می دهد تا بدانند که چقدر به مشتریان خود اهمیت می دهید و چقدر فعال هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code