تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

سیاست حریم خصوصی وت نیوز

هنگامی که شما از خدمات وت نیوز استفاده می کنید، این شبکه خبری خود را متعهد می داند که از اطلاعات شخصی شما حفاظت کند .

ما به حفظ حریم خصوصی شما به شدت اعتقاد داریم و به اطلاع شما می‌رسانیم که بر اساس سیاست حریم خصوصی ما، اطلاعات شخصی شما چگونه، چرا و به چه میزان جمع‌آوری می‌شود .

ما به منظور ارائه خدمات کامل به شما، گاهی لازم است اطلاعاتی را از شما کسب کنیم  با این حال ، شبکه خبری وت نیوز باور دارد که حفظ اطلاعات شخصی از جمله حقوق کاربران اینترنت به شمار می‌آید . در جریان فراهم آوردن بهترین سرویس اخبار اینترنتی برای کاربران خود، ما سه نوع اطلاعات را درباره بازدیدکنندگان خود جمع‌آوری می‌کنیم .

اصولا ما چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم ؟

۱.اطلاعات شخصی شما به صورت مستقیم : این اطلاعات شامل مواردی می‌شود که شما به صورت مستقیم با ما در میان می‌گذارید. به عنوان مثال اطلاعاتی مانند اینکه شما چه کسی هستید ، آدرس پست الکترونیک یا شماره تماس شما چیست ، کجا کار می‌کنید و یا در زمینه استفاده از وب‌سایت‌ ما ، چه چیزی را ترجیح می‌دهید .

۲.اطلاعات شخصی شما به صورت غیرمستقیم: این اطلاعات درباره چگونگی استفاده شما از وب‌سایت‌ ماست . به عنوان مثال ، از کجا به وب‌سایت‌ ما دسترسی دارید ، چه صفحاتی را بازدید کرده‌اید، چه مدت زمان صرف دیدن این صفحات کرده‌اید و چه ویدئوها یا پادکست هایی را بازدید کرده‌اید .

۳.اطلاعات فنی: این اطلاعات مربوط به مواردی می‌شود که شما از طریق رایانه و یا دستگاه‌های دیگر خود برای دسترسی به وب‌سایت‌ ما استفاده می‌کنید . به عنوان مثال با چه آدرس آی‌پی‌ای به سرویس‌های آنلاین ما وصل شده‌اید و یا از چه دستگاه یا مرورگری برای دسترسی به آن‌ها استفاده می‌کنید .

نرم‌افزار مورد استفاده ما برای تهیه گزارش‌های آماری با استفاده از داده‌های یاد شده، بر پایه یک قابلیت استاندارد در مرورگر‌ها متکی است که به نام «کوکی» شناخته می‌شود و وظیفه حفظ آمار بازدید از صفحات سایت مختلف سایت را توسط کاربران بر عهده دارند .

“کوکی” حجم کوچکی از اطلاعات درباره ارحجیت های اینترنتی شماست که به ما امکان می دهد وبسایت را طبق علائق شما تنظیم کنیم . می توانید مرورگر اینترنتی خود را طوری تنظیم کنید که کوکی ها را بپذیرد ، هنگام ایجاد کوکی آن را اعلام کند و یا اینکه هیچگاه کوکی دریافت نکند .

ما تنها زمانی اطلاعات فوق را از شما جمع ‌آوری می‌کنیم که شما اجازه آن را به ما داده باشید . ما اجازه شما را به طرق مختلفی دریافت می‌کنیم و در صورتی که شما این اجازه را به ما ندهید ، شبکه خبری وت نیوز فورا جمع‌آوری اطلاعات در مورد شما را متوقف خواهد کرد . لازم به ذکر است که شما در هر زمان و مکان ، می‌توانید میزان اطلاعاتی را که از شما جمع‌آوری می‌کنیم ، محدود و یا به صورت کامل متوقف کنید .

تحت چنین شرایطی ، بر اساس درخواستی که شما برای حذف اطلاعات‌تان برای ما می‌فرستید ، حذف تمام اطلاعات‌تان در مدت زمان یک ماه پس از دریافت درخواست انجام خواهد شد .

اما توجه داشته باشید ، هنگامی که شما چنین اطلاعاتی را به ما می دهید، ما به لحاظ قانونی متعهد هستیم که از اطلاعات شما طبق قوانین بین المللی در مورد حافظت از اطلاعات شخصی استفاده کنیم ، از جمله این قوانین میتوان به قانون موسوم به حفاظت از اطلاعات سال ۱۹۹۸ اشاره نمود .

با این حال توجه داشته باشید که اگر شما محتوایی را برای سایت وت نیوز بفرستید که توهین آمیز، نامناسب یا اعتراض برانگیز باشد یا اینکه اقدامات اخلالگرانه در سایت این مجموعه انجام دهید، ممکن است تیم حفاظت شبکه ما از اطلاعات فردی شما برای توقف چنین اقداماتی استفاده کند .

ما اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که برای ارائه سرویس مورد نظر لازم باشد، در سیستم خود نگه می داریم. هنگامی که شما مطلب، عکس، فیلم یا هر گونه محتوای دیگری را برای سایت وت نیوز می فرستید، تا زمانی که منطقا بدان نیاز باشد، آن را نگه خواهیم داشت .

مشترکان خبرنامه‌های وت نیوز ، به صورت داوطلبانه نشانی ایمیل خود را برای دریافت این خبرنامه‌ها ، در اختیار ما قرار می‌دهند. وت نیوز تحت هیچ شرایطی نشانی ایمیل‌هایی که به این هدف مورد استفاده قرار می‌گیرند را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. به همین ترتیب فهرست مشترکان نیز با هدفی به جز پخش خبرنامه‌ها مورد استفاده داخلی دیگری قرار نخواهد گرفت. توجه داشته باشید که مشترکان خبرنامه‌ها می‌توانند، در صورت تمایل، در هر زمان از طریق دنبال کردن شیوه ذکر شده در متن خبرنامه اشتراک خود را لغو نمایند .

ما برای جلوگیری از گم شدن، دسترسی غیرمجاز، سوءاستفاده، تغییر و افشای غیرمجاز اطلاعات شخصی ارائه شده از سوی شما تمهیداتی امنیتی در نظر گرفته‌ایم . این تمهیدات شامل رمزنگاری اطلاعات شخصی شما براساس استانداردهای ارائه شده در زمینه حفاظت از اطلاعات است .

سایت ما شامل لینک هایی به سایت های دیگر است که در مالکیت نهادهای ثالث قرار دارند . وت نیوز مسئول محتوای سایت های دیگر نیست و استفاده از آن سایت ها با مسئولیت خود شما صورت خواهد پذیرفت .

ما متعهد به پیروی از اصول اساسی حفاظت از داده‌ها در سطوح بین المللی و انطباق کامل با مقررات عمومی حفاظت از داده ها هستیم . به همین دلیل نیز در تلاشیم تا  به صورت مستمر ، سیاست حریم خصوصی خود را بروزرسانی کنیم ‌تا از هرگونه اشتباه عاری و در وب ‌سایت‌ ما به ‌راحتی قابل دسترس باشند.

لطفاً هر گونه پرسش یا نظر خود را به این نشانی ارسال نمائید : info@vetnews.net