تاریخ امروز:۲۸ مهر ۱۴۰۰

بهترین راهکار برای همگام سازی کلینیک شما با پلتفرم تله هلث

مطالعاتی در خصوص استفاده از مراقبت های دامپزشکی در ایالات متحده صورت پذیرفته که یافته های این مطالعه نشان داد که بیش از نیمی (۵۲%) از ۷۴ میلیون گربه آمریکایی از مراقبت های منظم دامپزشکی برخوردار نیستند و به طور بالقوه سلامت آنها را در معرض خطر قرار می دهد.

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز”، همچنین در مطالعه اخیر مشخص شد که ۴۰ درصد از گربه ها و ۱۵ درصد از سگ ها طی یک سال به دامپزشک مراجعه نکرده اند. تله هلث(telehealth) می تواند این درصد را به طور بالقوه بهبود ببخشد.

تله هلث همچنین به دامپزشکان اجازه می دهد تا به طور موثر با “دکتر گوگل” رقابت کنند! دکتر گوگل دارای مدرک یا آموزش دامپزشکی نیست و دکتر گوگل نمی تواند در هنگام مواجهه با تصمیمات دشوار در مورد حیوانات خانگی به صاحبانشان آرامش دهد. دامپزشکان باید در ارتقای خدمات تله هلث بر این امر تأکید کنند .

دامپزشکانی که از طریق تله هلث به مشتریان خود دسترسی دارند می توانند به کاهش نگرانی صاحبان حیوانات خانگی کمک کنند. تله هلث همچنین می تواند زمان دامپزشک را آزاد کند زیرا ملاقات در کلینیک محدود به بیمارانی است که باید شخصاً ملاقات شوند.

پیاده سازی سیستم "تله هلث" متناسب با نیاز های مراجعین کلینیک دامپزشکی

بهترین روشها برای پیاده سازی پلتفرم تله هلث :

در حال حاضر ، اکثر ایالت ها و همچنین AVMA ، برای تشخیص، تجویز دارو یا درمان حیوان از طریق تله هلث ، به پرونده الکترونیک آنلاین معتبر برای دامپزشک نیاز دارند.

۱-می توانید نرم افزار بخرید یا مجوز دهید تا کلینیک دامپزشکی شما بتواند خدمات سلامتی از راه دور(تله هلث) را به مشتریان ارائه دهد. شرکت هایی مانند VitusVet این خدمات را چندین سال است که ارائه می دهند. همچنین می توانید با یک شرکت خدمات دیجیتال برای ارائه مشاوره و خدمات آنلاین به مشتری در مواقعی که کلینیک شما مشغول یا بسته است ، قرارداد برون سپاری ببندید.

۲-به مشتریان خود درباره ی خدمات تله هلثی که ارائه می دهید، اطلاع دهید. تله هلث یک سرویس است و شما باید در مورد آنچه خدمات تله هلث شما انجام می دهد، شفاف باشید. برای اطلاع رسانی به مشتریان خود از تماس های فرد به فرد، پیامک ها، ایمیل و پست های رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

۳-به صورت موردی تعیین کنید که کدام موارد مراقبتی برای ارائه در سرویس تله هلث شما مناسب است. برای تصمیم گیری در مورد نیاز به ارزیابی بیمار در کلینیک ، مدت و شدت علائم را در نظر بگیرید.

۴-خدماتی همچون پیگیری های بعد از جراحی، چکاپ و حتی نوشتن نسخه ها را می توان از طریق تله هلث انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code