تاریخ امروز:۲ مهر ۱۴۰۰

برنامۀ سلامتی چیست؟

برنامه‌های سلامتی ، برنامه‌های سالانه مراقبت‌های پیشگیرانه هستند که خدمات موردنیاز برای حفظ سلامتی حیوان خانگی را شامل می‌شوند ، مانند: واکسیناسیون،معاینات فیزیکی ،آزمایش‌های انگلی و سایر آزمایش‌های تشخیصی خون و کرم زدایی.

آیا برنامه‌های سلامتی  برای  حیوانات خانگی بیمار نیز ارائه می‌شود؟

این برنامه‌ها بیشتر برای مراقبت از حیوانات خانگی مبتلا به بیماری نیستند ، به‌عنوان مثال ، معاینۀ فیزیکی ممکن است بیماری را تشخیص دهد یا حیوان خانگی که کرم زدایی شده، ممکن است دارای انگل‌های روده‌ای  باشد. با این حال ، برنامه‌های سلامتی، به‌طور کلی بر سالم نگه‌داشتن و پیشگیری از بیماری  حیوانات خانگی تمرکز می‌کنند تا درمان بیماری‌ها.

آیا برنامۀ سلامتی با برنامه‌های درمانی کلینیک  تفاوت  دارد؟

برخی از کلینیک‌ها شامل ویزیت نامحدود و معاینات فیزیکی در طرح سلامت خود هستند در حال که برخی دیگر از کلینیک‌ها این فعالیت‌ها را برای هر مراجعه‌کننده به‌صورت محدود انجام می‌دهند . اکثر کلینیک‌هایی  که برنامه‌های سلامتی را ارائه می‌دهند خدمات موجود در طرح‌های خود را با تخفیف ارائه می‌کنند . با این حال ، برخی از کلینیک‌ها هم  خدمات “خارج از” برنامۀ سلامتی   ارائه‌شده در طرح را شامل  تخفیف می‌کنند و برخی دیگر هیچ‌یک را انجام نمی‌دهند.

مزایای برنامه‌های سلامتی چیست؟

ورود حیوانات خانگی به مطب :

بزرگ‌ترین مزیت این برنامه‌ها این است که صاحبان حیوانات خانگی و حیوانشان  را به کلینیک‌ها می‌آورند و آن‌ها را باز می‌گردانند. اگر مراجعه‌کنندگان به کلینیک مراجعه نکنند دامپزشکان فعالیت‌های درمانی را نمی‌توانند به‌درستی انجام دهند

مراقبت‌های دامپزشکی مقرون‏ به ‏صرفه:

متوسط ​​درآمد خانوارها در ایالات‌متحده از زمان شروع رکود اقتصادی دو برابر کاهش‌یافته است. هزینۀ اولیه ویزیت مطب و معاینۀ فیزیکی مانعی برای بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی است. پرداخت ۳۰ دلار در ماه برای مراقبت‌های دامپزشکی برای مالکان بسیار راحت‌تر از دریافت فاکتور ۲۰۰ دلار است

صاحبان حیوانات خانگی، ستون فقرات مراقبت های دامپزشکی!

این برنامه‌ها چگونه بر نتیجۀ نهایی کلینیک تأثیر می‌گذارد؟

افزایش هزینه:

 بسیاری از مراجعین در برنامه‌های سلامتی بیشتر از هزینه‌ای که در برنامه‌های بهداشتی کلینیک‌ها  دریافت می‌شود ، هزینه می‌کنند.  امکان پرداخت ماهانه برنامۀ سلامت این ویژگی را فراهم می‌کند.

خدمات بلااستفاده:

 کلینیک‌ها  از این برنامه‌های سلامت  سود می‌برد؛ زیرا درست مانند عضویت در باشگاه‌ها  ، بسیاری از مردم از همه خدمات استفاده نمی‌کنند.

تشخیص بیماری: 

افزایش ویزیت‌ها همچنین به دامپزشکان اجازه می‌دهد شرایطی را تشخیص دهند که نیاز به درمان خارج از مراقبت‌های موجود در برنامه را دارد.

همانند هر برنامه‌ای که با  تخفیف ارائه می‌شود ، هدف این برنامۀ سلامت ،افزایش خرید خدمات با مشتریانی است که به‌طور مرتب حیوانات خانگی خود را به کلینیک نمی‌آورند  که این امر، درنهایت منجر به  افزایش مراجعین کلینیک  می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code