تاریخ امروز:۱۰ آذر ۱۴۰۰

اهمیت ارسال یادآوری خدمات درمانی کلینیک توسط دامپزشک

یادآوری ها ی مراقبت های بهداشتی به بخشی جدایی ناپذیر از هر خدمات دامپزشکی تبدیل شده اند. معمولاً صاحبان حیوانات خانگی واکسیناسیون و معاینات سلامتی را فراموش می کنند. با این حال، به عنوان ارائه دهندگان خدمات دامپزشکی، ارسال یادآورهای دوره ای به مشتریان و اطمینان از انجام بهترین مراقبت های سلامتی از حیوان خانگی آنها برای ما حیاتی است.

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز” ، این مسئولیت ما دامپزشکان است که اطمینان حاصل کنیم که یادآوری های ارسالی ما تایید می شود و صاحبان حیوانات خانگی در تاریخ برنامه ریزی شده در کلینیک حاضر می شوند. امروزه بسیاری از کلینیک های دامپزشکی در ارسال یادآوری بسیار فعال هستند . زیرا این بخشی جدایی ناپذیر از تجارت آنها است. با این حال، برخی از کلینیک‌های ناآشنا هستند که هنوز برنامه مدیریت یادآوری را در محل کار خود اجرا نکرده‌اند. از این رو، ما اصول مدیریت یادآوری دامپزشکی و بهترین شیوه های مرتبط را برای شما در متن زیر آورده ایم.

یادآوری چیست؟

 

یادآوری چیزی نیست جز فرآیند اطلاع دادن به مشتری کلینیک دامپزشکی شما در مورد اقدامی در یک زمان خاص.  یادآوری می‌تواند درباره یک قرار ملاقات برنامه‌ریزی‌شده، یادآوری واکسیناسیون، معاینه سلامتی، دوز دارو، و غیره باشد. مدیریت یادآوری‌های واکسیناسیون جز سخت‌ترین موارد هستند ، زیرا یادآوری واکسیناسیون پس از یک فاصله زمانی طولانی به صاحبین حیوانات خانگی ارسال می شود.این احتمال وجود دارد که هم ارائه دهنده و هم صاحب حیوان خانگی پس از ۳ سال واکسیناسیون را فراموش کنند. از این رو، استفاده از ابزارهای پیچیده برای کلینیک های دامپزشکی توصیه می شود که حتی پس از مدت زمان طولانی بدون نقص یادآوری ها را ارسال می کنند.

راهکارهایی جهت ایجاد انگیزه در تیم بیمارستان دامپزشکی(بخش دوم)

عدم ارسال یادآوری یا ارسال یادآوری ها در زمان نامناسب می تواند تأثیر مضری بر سلامت حیوان خانگی داشته باشد. ما باید با ابزار ارسال یادآوری به خوبی آشنا شویم تا بتوانیم از سلامت حیوان خانگی خود به بهترین شکل ممکن مراقبت کنیم .

راه هایی که می توانید یادآوری ها را برای مشتریان خود ارسال کنید :

۱-یادآوری ایمیل:

 

یادآوری ایمیل رایج ترین شکل یادآوری است که توسط کلینیک های دامپزشکی ارسال می شود. یادآوری‌های ایمیل را می‌توان خودکار و شخصی‌سازی کرد. ایمیل ها به شما این فرصت را می دهند که پیام بسیار دقیقی را به مشتریان خود منتقل کنید. با این حال، این احتمال وجود دارد که ایمیل نادیده گرفته شود. زیرا صاحبان حیوانات خانگی ممکن است آن را به عنوان یک نامه تبلیغاتی از کلینیک تصور کنند. یک پیشنهاد سریع این است که موضوع ایمیل را با کلماتی مانند «فوری»، «مهم» یا «یادآوری » شروع کنید.

۲-یادآوری پیامک:

 

آیا می‌دانستید که پیامک بالاترین نرخ تعامل (۹۸%) را در بین تمامی کانال‌های ارتباطی دارد؟  اگر یادآوری‌ها را از طریق پیامک ارسال کنید، ۹۸٪ احتمال دارد که صاحب حیوان آن را  بخواند. با این حال، اکثر کلینیک های دامپزشکی از پیامک به عنوان کانال ارتباطی با مراجعه کنندگان استفاده نمی کنند، به این دلیل که سرویس پیام کوتاه با نرم افزار مدیریت کلینیک آنها یکپارچه نشده است.

۳-پاسخ به تماس:

 

همراه با پیامک و ایمیل، تماس با صاحبان حیوان خانگی نیز می تواند موثر باشد. ابزار یادآوری خود را برای ایجاد لیست تماس های روزانه پیکربندی کنید تا مسئول پذیرش بتواند با کمک آن با مشتریان تماس بگیرد تا درباره واکسیناسیون یا معاینه برنامه ریزی شده به آنها یادآوری کند. تماس با مشتری به دلیل تماس شخصی نتایج بسیار خوبی دارد.

شبکه های اجتماعی مجازی، قویترین کانال بازاریابی(بخش دوم)

 

۴-کارت پستال:

 

کارت پستال ممکن است کمی قدیمی به نظر برسد اما این روزها  محبوبیت دوباره پیدا کرده است. ارسال یادآور از طریق کارت پستال این تصور را به مشتریان می دهد که آنها مشتریان ارزشمند کلینیک هستند. با این حال، چاپ کارت پستال و ارسال آنها به صورت دستی برای مشتریان می تواند برای کلینیک دست و پا گیر شود. به همین دلیل است که اکثر نرم افزار های مدیریت کلینیک کارت پستال های خودکاری را برای شما به ارمغان می آورند که ایمیل های یادآوری را بدون هیچ گونه مداخله دستی برای مشتریان ارسال می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code