تاریخ امروز:۲۸ مهر ۱۴۰۰

استفاده از تکنولوژی جهت ارائه مدل جدیدی از خدمات دامپزشکی

در انجمن دامپزشکی آمریکای شمالی (NAVC) و اجلاس نوآوری دامپزشکی دانشگاه A&M تگزاس ، شرکت Mars Petcare از راه اندازی پروژه ای جدید که حاصل مطالعه سه ساله بیش از ۲۰۰،۰۰۰ سگ در سراسر ایالات متحده برای کشف ارتباطات مهم بین فعالیت حیوانات خانگی است، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری “وت نیوز”، شرکت Mars Petcare از طریق کسب و کار پیشرو در زمینه ردیاب حیوانات خانگی و مراقبت های دامپزشکی با کیفیت بالا به دنبال کشف بینش های پیشگامانه است تا بتواند دوره جدیدی از مراقبت پیشگیرانه را برای حیوانات خانگی ایجاد کند.

با استفاده از هوش مصنوعی، علم داده های بزرگ و تخصص دامپزشکی عمیق، هدف از این مطالعه طولی این است که بهتر بفهمیم چه موقع رفتارها نشان دهنده تغییر در سلامتی حیوان خانگی است و این امکان را برای صاحبان حیوانات خانگی فراهم می کند که در درمان با دامپزشک خود همکاری بهتری داشته باشند.

این مطالعه به طور مداوم داده های رفتاری صدها هزار حیوان خانگی شرکت کننده را جمع آوری کرده و این اطلاعات را با چکاپ های مکرر سلامتی مرتبط می کند.
تام بون ، مدیر اجرایی NAVC ، می گوید: “پروژه های نوآورانه مانند Pet Insight Project دقیقاً همان چیزی است که این صنعت برای پیشبرد خدمات درمانی نیاز دارد. فناوری و داده های بزرگ ابزارهای قدرتمندی هستند که می توانند نحوه ارائه مراقبت های دامپزشکی را به طور اساسی تغییر دهند.

پروژه Pet Insight یکی از بزرگترین مطالعات فناوری سلامت حیوانات خانگی است که در آن صاحبان حیوانات خانگی شرکت کننده موافقت کردند که حیوانات خانگی خود در این مطالعه انقلابی شرکت کنند. یکی از زمینه های اصلی، تمرکز بر چکاپ های مکرر سلامتی از بیمارستان های مختلف است، جایی که دامپزشکان پرونده های الکترونیکی سلامت را با تغییرات مربوط به سلامتی به روز می کنند.

افزایش چشمگیر استفاده از دارو های ضد میکروبی زنگ خطری برای دامپزشکان

سپس این سوابق با جزییات بالا که جمع آوری شده از طریق یک گجت پوشیدنی تحلیلگر فعالیت، مرتبط خواهد شد. این ترکیب منحصر به فرد از بینش ها توسط دانشمندان داده ها و متخصصان دامپزشکی تجزیه و تحلیل می شود تا الگوهای مربوط به رفتار حیوانات خانگی را تحلیل و بررسی کنند تا در نهایت به تشخیص دقیق بیماری ها کمک کند.

این رویکرد مشارکتی یک اتفاق نادر در زمینه ی خدمات درمانی حیوانات است و منجر به ساختن دنیایی بهتر برای حیوانات خانگی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code